Hotel Sole al Pantheon rome
Four Star Hotel
QUALITY COURTESY
EFFICIENCY HELPFULNESS

Hotel Del Sole al Pantheon, заснований ще у 1427 році - це найстаріший готель у Римі!

 
Замовляйте онлайн
Замовляйте онлайн
Twitter Flickr Youtube Facebook
Albergo del Sole al Pantheon Rome | Piazza della Rotonda, 63 - 00186 Rome, Italy | Tel: +39 06 678 0441 Fax: +39 06 699 40689 | info@hotelsolealpantheon.com
Special Offers - Click Here!
SPECIAL OFFERS!
menu

HOME

Ласкаво просимо Hotel Albergo Del Sole Al Pantheon Rome

Готель Альберджо Дель Соле Аль Пантеон залишається одним із найбажаніших готелів у Римі. Це гарний та вишуканий готель, який до того ж знаходиться осторонь від метушливого та галасливого дорожнього  руху у Римі.

Старовинна будівля самого готелю зачаровує різноманітністю  форм та розмірів кімнат, жодна  з яких не повторюється. Нещодавно відреставрований престижний готель наразі є одним з найбільш вишуканих та принадливих чотирьохзіркових готелів у Римі.

Тут ви дізнаєтесь про ціни та наявність вільних місць

Наши сервiси - 4-зірковому готелі

Ми пишаємося тим, що наш готель як першокласний 4-зірковий готель у Римі надає професійні послуги та забезпечує індивідуальний підхід до кожного клієнта. Для нас немає нічого важливішого ніж задовольнити потреби наших клієнтів. Ми пропонуємо екскурсії, доставку власним автобусом до аеропорту Риму, поради щодо ресторанів, магазинів. Ми надаємо послуги догляду за дітьми. Римський готель з віковими традиціями Альберджо Дель Соле Аль Пантеон є ідеальним вибором, у якому обслуговують з привітною посмішкою!

У буфеті готелю Ви можете поснідати вишуканими стравами та на десерт насолодитися широким вибором домашньої випічки, яка задовольнить всі смаки. Не забудьте поснідати „аль фреско” – на свіжому повітрі. Для цього ми пропонуємо завітати до відкритого  дворику, який працює з квітня по жовтень, а інколи у зимові місяці, залежно від зазвичай чудової римської погоди.

Історія готелю

Готель Альберджо Дель Соле Аль Пантеон розташований безпосередньо поблизу Пантеону, якому ось уже 2000 років. Готель Альберджо Дель Соле Аль Пантеон офіційно вважається найстарішим готелем Риму. Готель був успішно започаткований у 1467 році під назвою „Локанда дел Монтоне”. Слово „соле” – сонячне сяйво – додалося декілька віків потому і увійшло до назви „Альберджо Дель Соле Аль Пантеон”. Під цим ім’ям готель відомий сьогодні.

Старовинна будівля самого готелю зачаровує різноманітністю  форм та розмірів кімнат, жодна  з яких не повторюється. Щойно відреставрований престижний готель наразі є одним з найбільш вишуканих та приваблюючих чотирьохзіркових готелів у Римі.

Серед особливо поважних клієнтів слід згадати
поета Аріосто та філософа Жан Поль Сартра, який, до речі, постійно зупинявся у готелі. Сучасники Жана Поля Сартра Фредерік Ніцше та Сімон Бовуар також були постійними гостями готелю. Оперний композитор Маскані  провів ніч у готелі перед прем’єрою своєї славнозвісної опери „La Cavalliera Rusticana”. Нарешті, у готелі Дель Соле Аль Пантеон зупинялися під час державного візиту до Риму світліший монарх Фредерік Габсбургський ІІІ та граф Каліостро.

Будь ласка, скористайтеся нашою системою бронювання номерів та дізнайтеся про ціни і наявність місць. Ми гарантуємо Вам найкращі ціни, якщо Ви будете замовляти номери безпосередньо у нас, у готелі Дель Соле Аль Пантеон.

Наши кiмнати - Відновлена велич 15 століття

Ретельно відреставрований, готель Дель Соле Аль Пантеон, безперечно, є найбільш чарівним та унікальним 4-зірковим готелем у Римі. Кожен з 25 номерів неповторний, оригінальне оздоблення кожного перегукується з 500-річною історією.

Hotel Sole al Pantheon Rome

Номери у готелі поділяються на звичайні та люксові. Звичайні номери  виходять вікнами на внутрішній дворик, а з вікон люксових номерів Ви можете насолоджуватися видами П’яза делла Ротунда та Пантеоном.

У готелі є 6 сімейних номерів, розташованих у окремій будівлі всього на відстані 10 метрів. Сімейні номери просторі, розраховані на 3-4 особи та є ідеальними для сім’ї, яка відвідує Рим.

 

Certificate of Excellence 2012

divider
Credit Cards Accepted

Albergo del Sole al Pantheon | Piazza della Rotonda, 63 - 00186 Rome, Italy
Tel: +39 06 678 0441 - Fax: +39 06 699 40689 | P.IVA : 01104461007

Site designed and maintained by: Fisheyes Ltd.